| Model | DXGF16-16-5 |
|---|---|
| Kapasiteit: (500ML) | 4000~5000 bottels/uur |
| Geskikte flesvorms | PET rond of vierkantig |
| Flesdiameter | 50~115mm |
| Fleshoogte | 120~320mm |
| Compressor lug | 0.3~0.7Mpa |
| Wassmedium | Rein water |
| Voltooiingstipe | Isobariese vulling |
| Toepassing | GeKoolstowwe drank / Borrelwater |
| Hoofmotorkrag | 2.2kw |
| Algehele afmetings | 2760*2060*2700 |
| Gewig | 4500kg |