| Múnla | DXGF16-16-5 |
|---|---|
| Cumas: (500ML) | 4000~5000 botail/uair |
| Díluithe botún níos feiliúla | PET Ciorcal nó ceartchróga |
| Diaméadar botún | 50~115mm |
| Larg Botún | 120~320mm |
| Gaisceán aer | 0.3~0.7Mpa |
| Meán glanadh | Uisce Ghlana |
| Cineál líonadh | Léamh cothrom |
| Cur Chun Cinn | Ól bhiorachtaí / uisce biorachtaí |
| Cumhacht príomhmhitéaraí | 2.2kw |
| Toisí iomlána | 2760*2060*2700 |
| Meáchan | 4500kg |