| Model | DXGF16-16-5 |
|---|---|
| Výkon: (500 ML) | 4000~5000 lahví/hod |
| Vhodné tvaru lahve | PET kruhové nebo čtvercové |
| Průměr lahve | 50~115mm |
| Výška lahve | 120~320mm |
| Kompresní vzduch | 0,3~0,7Mpa |
| Myčidlo | Čistá voda |
| Typ výplně | Izobaraické vylévání |
| Aplikace | Sycený nápoj / Perlivá voda |
| Výkon hlavního motoru | 2.2kw |
| Celkové rozměry | 2760*2060*2700 |
| Váha | 4500kg |