| Модель | DXGF16-16-5 |
|---|---|
| Сыймдуулугу: (500 мл) | 4000~5000 шише/саат |
| Уюктуу бутылка түрлөрү | PET Айлана жана квадрат |
| Чороб диаметри | 50~115мм |
| Бутылка биichickтиги | 120~320мм |
| Суруп куушуу | 0.3~0.7МРа |
| Жыялыу агенти | Таза суу |
| Толуктоо түрү | Изобарик толтуруу |
| Көлөм | Газдалган ичимдик / шампинге суу |
| Негизги мотордун кубаттуулугу | 2.2кВт |
| Жалпы өлчөмдөр | 2760*2060*2700 |
| Салыгы | 4500 кг |