| Model | DXGF16-16-5 |
|---|---|
| Məhsuldarlıq: (500ML) | 4000~5000 butulkə/saat |
| Uyğun şişə forması | PET dairəvi və ya kvadrat |
| Buta diametri | 50~115mm |
| Şişə uzunluğu | 120~320mm |
| Sürgü hava | 0.3~0.7Mpa |
| Əhəriq maddəsi | Pür su |
| Doldurma növü | İzobar doldurma |
| Tətbiq | Karbonatlı içki / Qazlı su |
| Əsas motor gücü | 2.2KW |
| Ümumi ölçülər | 2760*2060*2700 |
| Çəki | 4500kg |