| Μοντέλο | DXGF16-16-5 |
|---|---|
| Χωρητικότητα: (500ML) | 4000~5000 φιάλες/ώρα |
| Επιτρεπτές μορφές φλασκίων | PET κυκλική ή τετράγωνη |
| Διάμετρος φλασκίου | 50~115mm |
| Ύψος φιάλης | 120~320mm |
| Συμπιεστήρας αέρα | 0,3~0,7 Mpa |
| Μέσο πλύσιμου | Καθαρό νερό |
| Τύπος γεμισμού | Συμπλήρωση ισοβαρής |
| Εφαρμογή | Ανθρακούχο ποτό / Φυσαλιδωτό νερό |
| Ικανότητα κύριου κινητήρα | 2.2KW |
| Γενικές διαστάσεις | 2760*2060*2700 |
| Βάρος | 4500kg |