| Model | DXGF16-16-5 |
|---|---|
| Kapacitet: (500 ML) | 4000~5000 boca/sat |
| Pogodne oblike boce | PET kružni ili kvadratni |
| Prečnik boca | 50~115 mm |
| Visina boca | 120~320 mm |
| Kompresorski zrak | 0,3~0,7 Mpa |
| Mijek za pranje | Čista voda |
| Vrsta punjenja | Punjenje pod pritiskom |
| Primjena | Gazirano piće / Voda s plinom |
| Snaga glavnog motora | 2.2 kW |
| Ukupne dimenzije | 2760*2060*2700 |
| Težina | 4500kg |