| Modell | DXGF16-16-5 |
|---|---|
| Kapacitás: (500 ML) | 4000~5000 üveg/óra |
| Alkalmazható üvegformák | PET kör alakú vagy négyzet alakú |
| Palack átmérő | 50~115 mm |
| Palack magasság | 120~320 mm |
| Légtömörítő | 0,3~0,7 Mpa |
| Mosógáz | Tiszta Víz |
| Töltőtípus | Izobár töltés |
| Alkalmazás | Szénsavas ital / pezsgővíz |
| Fő motor teljesítmény | 2.2KW |
| Külső méretek | 2760*2060*2700 |
| Súly | 4500kg |