| Модел | DXGF16-16-5 |
|---|---|
| Kapacitet: (500 ml) | 4000~5000 boca/sat |
| Удатни облици флаши | ПЕТ кружни или квадратни |
| Дијаметар флаше | 50~115mm |
| Висина флаше | 120~320mm |
| Компресор ваздуха | 0.3~0.7Mpa |
| Медија за прање | Чиста вода |
| Тип пуњења | Izobarsko punjenje |
| Примена | Gazirano piće / gazirana voda |
| Главна моторска снага | 2.2КВт |
| Укупне димензије | 2760*2060*2700 |
| Тежина | 4500 кг |