| Model | DXGF16-16-5 |
|---|---|
| Kapaciteta: (500 ML) | 4000~5000 steklenic/uro |
| Primerna oblika steklenic | PET krožne ali kvadratne |
| Premer flaše | 50~115mm |
| Višina flaše | 120~320mm |
| Stisnjen zrak | 0.3~0.7Mpa |
| Pralni medij | Čista voda |
| Vrsta izpolnjevanja | Izobarna polnitev |
| Uporaba | Nagazirana pijača / Mešanica s plinom |
| Moč glavnega motorja | 2.2kw |
| Skupne dimenzije | 2760*2060*2700 |
| Teža | 4500 kg |