| Модел | DXGF16-16-5 |
|---|---|
| Капацитет: (500 мл) | 4000~5000 бутилки/час |
| Подходящи форми на бутилките | PET кръгли или квадратни |
| Диаметър на бутилката | 50~115 mm |
| Височина на бутилката | 120~320 mm |
| Компресорен въздух | 0.3~0.7 MPa |
| Медиум за пране | Чиста вода |
| Вид на пълнежа | Пълнене при постоянно налягане |
| Приложение | Газирана напитка / газирана вода |
| Мощност на главния мотор | 2.2kw |
| Общо размери | 2760*2060*2700 |
| Тегло | 4500 kg |