| Model | DXGF16-16-5 |
|---|---|
| Kapasite: (500ML) | 4000~5000 şişe/saat |
| Uygun şişe şekilleri | PET dairesel veya kare |
| Şişe çapı | 50~115mm |
| Şişe yüksekliği | 120~320mm |
| Kompresör hava | 0.3~0.7Mpa |
| Yıkama ortamı | Saf su |
| Doldurma Türü | İzobaryak doldurma |
| Uygulama | Karbonatlı içecek / Köpüklü su |
| Ana motor gücü | 2.2kw |
| Genel boyutlar | 2760*2060*2700 |
| Ağırlık | 4500kg |