| Model | XGF8-8-3 |
|---|---|
| Kapacitet: (za 500 ml) | 2000~3000 boca/sat |
| Pogodne oblike boce | PET kružni ili kvadratni |
| Prečnik boca | 50~115 mm |
| Visina boca | 120~320 mm |
| Kompresorski zrak | 0,3~0,7 Mpa |
| Mijek za pranje | Čista voda |
| Tlak pranja | 0.06~0.2 Mpa |
| Primjena | Čista pitka voda |
| Snaga glavnog motora | 1.5KW |
| Ukupne dimenzije | 2000*1700*2450mm |
| Težina | 2500kg |