| Model | XGF8-8-3 |
|---|---|
| Sig'imi: (500 ml uchun) | 2000~3000 dona/soat |
| Munosabatli bottom shakllari | PET Aylana yoki kvadrat |
| Butika diametri | 50~115mm |
| Shisha balandligi | 120~320mm |
| Sushiluvchi havo | 0.3~0.7Mpa |
| Yoyilish o'rmoni | Chast suv |
| Yugurish bosimi | 0.06~0.2 Mpa |
| Qo'llanilishi | Toza Ichimlik Suv |
| Asosiy motor quvvati | 1,5 kW |
| Umumiy o'lchovlar | 2000*1700*2450mm |
| Og'irlik | 2500 kg |