| Model | XGF8-8-3 |
|---|---|
| Capacitate: (pentru 500 ml) | 2000~3000 sticle/oră |
| Forme de sticlă potrivite | PET Rotund sau pătrat |
| Diametrul sticlei | 50~115mm |
| Înălțimea sticlei | 120~320mm |
| Compresor aer | 0,3~0,7Mpa |
| Mediu de spălare | Apă pură |
| Presiunea de clătire | 0,06~0,2 MPa |
| Aplicație | Apă potabilă pură |
| Puterea motorului principal | 1,5 kW |
| Dimensiuni totale | 2000*1700*2450mm |
| Greutate | 2500KG |