| Model | XGF8-8-3 |
|---|---|
| Kapaciteta: (pri 500 ml) | 2000~3000 steklenic/ura |
| Primerna oblika steklenic | PET krožne ali kvadratne |
| Premer flaše | 50~115mm |
| Višina flaše | 120~320mm |
| Stisnjen zrak | 0.3~0.7Mpa |
| Pralni medij | Čista voda |
| Pritisk izpiranja | 0.06~0.2Mpa |
| Uporaba | Pitna voda |
| Moč glavnega motorja | 1.5KW |
| Skupne dimenzije | 2000*1700*2450mm |
| Teža | 2500kg |