| Model | DXGF16-16-5 |
|---|---|
| Kapacitet: (500 ml) | 4000~5000 boca/sat |
| Odgovarajuće oblike bocica | PET Kruglo ili kvadratno |
| Prečnik bačve | 50~115mm |
| Visina bote | 120~320mm |
| Kompresor vazduh | 0.3~0.7Mpa |
| Mittel za pranje | Čista voda |
| Тип попуњавања | Izobarsko punjenje |
| Примена | Gazirano piće / gazirana voda |
| Snaga glavnog motora | 2.2kw |
| Ukupne dimenzije | 2760*2060*2700 |
| Težina | 4500kg |