| Model | DXGF16-16-5 |
|---|---|
| Kapacitet: (500 ML) | 4000~5000 flasker/time |
| Passende flaskeformer | Cirkulær eller firkantet |
| Flaske diameter | 50~115mm |
| Flaskehøjde | 120~320mm |
| Kompressorluft | 0,3~0,7Mpa |
| Vaskemiddel | Rent vand |
| Fyldningstype | Isobarisk fyldning |
| Anvendelse | Kulsyreholdt drikkevare / skummet vand |
| Hovedmotor effekt | 2.2 kW |
| Samlede dimensioner | 2760*2060*2700 |
| Vægt | 4500kg |