| Модель | XGF8-8-3 |
|---|---|
| Сыйымдуулугу: (500 мл үчүн) | 2000~3000 шише/саат |
| Уюктуу бутылка түрлөрү | PET Айлана жана квадрат |
| Чороб диаметри | 50~115мм |
| Бутылка биichickтиги | 120~320мм |
| Суруп куушуу | 0.3~0.7МРа |
| Жыялыу агенти | Таза суу |
| Ююү басымы | 0,06~0,2Мпа |
| Көлөм | Таза эчилген суу |
| Негизги мотордун кубаттуулугу | 1,5 кВт |
| Жалпы өлчөмдөр | 2000*1700*2450мм |
| Салыгы | 2500 кг |