| Model | XGF8-8-3 |
|---|---|
| Kapaciteti: (për 500 ml) | 2000~3000 shishe/orë |
| Forma e pajisjeve të përshtatshme | PET Rrethore apo katrorore |
| Larg dhe Larg | 50~115mm |
| Larg dhe Larg | 120~320mm |
| Larg dhe Larg | 0.3~0.7Mpa |
| Mijë Medium | U jep thell |
| Shtypja e largimit | 0.06~0.2 Mpa |
| Aplikimi | Ujë Pijës Pur |
| Fuqia kryesore e motorit | 1.5kw |
| Dimensionet e përgjithshme | 2000*1700*2450mm |
| Pesha | 2500kg |