| Exemplum | XGF8-8-3 |
|---|---|
| Capacitas: (pro 500ml) | 2000~3000 ampullae/hora |
| Idoneae formae butyrum | PET rotundus vel quadratus |
| Diametros Vasculi | 50~115mm |
| Utrem altitudinis | 120~320mm |
| Aer compressorius | 0.3~0.7Mpa |
| Medium Lavandi | Aqua Pura |
| Pressio lavandi | 0.06~0.2Mpa |
| Applicatio | Aqua Potabilis Pura |
| Potentia motoris principalis | 1.5kw |
| Dimensionum totalium | 2000*1700*2450mm |
| Pondus | 2500kg |