| Модель | XGF32-32-10 |
|---|---|
| Сыйымдуулугу: (500 мл үчүн) | 13000~15000 шишени/саат |
| Уюктуу бутылка түрлөрү | PET Айлана жана квадрат |
| Чороб диаметри | 50~115мм |
| Бутылка биichickтиги | 120~320мм |
| Суруп куушуу | 0.3~0.7МРа |
| Жыялыу агенти | Таза суу |
| Ююү басымы | 0,06~0,2Мпа |
| Көлөм | Таза эчилген суу |
| Негизги мотордун кубаттуулугу | 3КВт |
| Жалпы өлчөмдөр | 3550*2650*2700мм |
| Салыгы | 7500kg |