| Exemplum | XGF32-32-10 |
|---|---|
| Capacitas: (pro 500ml) | 13000~15000 vasa/hora |
| Idoneae formae butyrum | PET rotundus vel quadratus |
| Diametros Vasculi | 50~115mm |
| Utrem altitudinis | 120~320mm |
| Aer compressorius | 0.3~0.7Mpa |
| Medium Lavandi | Aqua Pura |
| Pressio lavandi | 0.06~0.2Mpa |
| Applicatio | Aqua Potabilis Pura |
| Potentia motoris principalis | 3kw |
| Dimensionum totalium | 3550*2650*2700mm |
| Pondus | 7500kg |