| Model | DXGF16-16-5 |
|---|---|
| Kapaciteti: (500ML) | 4000~5000 shishe/orë |
| Forma e pajisjeve të përshtatshme | PET Rrethore apo katrorore |
| Larg dhe Larg | 50~115mm |
| Larg dhe Larg | 120~320mm |
| Larg dhe Larg | 0.3~0.7Mpa |
| Mijë Medium | U jep thell |
| Lloji i mbushjes | Mbushje izobarike |
| Aplikimi | Pije e karbonizuar / Ujë i karbonizuar |
| Fuqia kryesore e motorit | 2.2kw |
| Dimensionet e përgjithshme | 2760*2060*2700 |
| Pesha | 4500 kg |