| Model | DXGF16-16-5 |
|---|---|
| Sig'imi: (500ML) | 4000~5000 dona/soat |
| Munosabatli bottom shakllari | PET Aylana yoki kvadrat |
| Butika diametri | 50~115mm |
| Shisha balandligi | 120~320mm |
| Sushiluvchi havo | 0.3~0.7Mpa |
| Yoyilish o'rmoni | Chast suv |
| Toʻldirish turi | Ishorachali to'ldirish |
| Qo'llanilishi | Gazlangan ichimlik / Gazli suv |
| Asosiy motor quvvati | 2.2 kW |
| Umumiy o'lchovlar | 2760*2060*2700 |
| Og'irlik | 4500kg |