| Model | DXGF16-16-5 |
|---|---|
| Capacitate: (500ML) | 4000~5000 de sticle/oră |
| Forme de sticlă potrivite | PET Rotund sau pătrat |
| Diametrul sticlei | 50~115mm |
| Înălțimea sticlei | 120~320mm |
| Compresor aer | 0,3~0,7Mpa |
| Mediu de spălare | Apă pură |
| Tip de umplere | Umplere izobarică |
| Aplicație | Băutură carbogazoasă / apă carbogazoasă |
| Puterea motorului principal | 2.2KW |
| Dimensiuni totale | 2760*2060*2700 |
| Greutate | 4500kg |