| Модель | DXGF16-16-5 |
|---|---|
| Потужність: (500 мл) | 4000~5000 пляшок/година |
| Підходящі форми бутельок | PET Кругла або квадратна |
| Діаметр бутельки | 50~115 мм |
| Висота бутылки | 120~320 мм |
| Компресорний повітря | 0,3~0,7 МПа |
| Промивальна середова | Чиста вода |
| Тип заповнення | Розлив за сталого тиску |
| Застосування | Газовані напої / Ігристих води |
| Потужність головного двигуна | 2.2КВт |
| Загальні розміри | 2760*2060*2700 |
| Вага | 4500кг |