| Μοντέλο | XGF8-8-3 |
|---|---|
| Χωρητικότητα: (για 500ml) | 2000~3000 φιάλες/ώρα |
| Επιτρεπτές μορφές φλασκίων | PET κυκλική ή τετράγωνη |
| Διάμετρος φλασκίου | 50~115mm |
| Ύψος φιάλης | 120~320mm |
| Συμπιεστήρας αέρα | 0,3~0,7 Mpa |
| Μέσο πλύσιμου | Καθαρό νερό |
| Πίεση πλύσιμου | 0.06~0.2Mpa |
| Εφαρμογή | Καθαρό Πόσιμο Νερό |
| Ικανότητα κύριου κινητήρα | 1.5ΚW |
| Γενικές διαστάσεις | 2000*1700*2450mm |
| Βάρος | 2500KG |