| Model | XGF8-8-3 |
|---|---|
| Kapasite: (500ml için) | 2000~3000 şişe/saat |
| Uygun şişe şekilleri | PET dairesel veya kare |
| Şişe çapı | 50~115mm |
| Şişe yüksekliği | 120~320mm |
| Kompresör hava | 0.3~0.7Mpa |
| Yıkama ortamı | Saf su |
| Çöpeleme basıncı | 0.06~0.2Mpa |
| Uygulama | Saf İçme Suyu |
| Ana motor gücü | 1.5kw |
| Genel boyutlar | 2000*1700*2450mm |
| Ağırlık | 2500kg |