| Model | XGF8-8-3 |
|---|---|
| Məhsuldarlıq: (500ml üçün) | 2000~3000 ədəd/saat |
| Uyğun şişə forması | PET dairəvi və ya kvadrat |
| Buta diametri | 50~115mm |
| Şişə uzunluğu | 120~320mm |
| Sürgü hava | 0.3~0.7Mpa |
| Əhəriq maddəsi | Pür su |
| Qurğulama basinqi | 0.06~0.2Mpa |
| Tətbiq | Təmiz İçməli Su |
| Əsas motor gücü | 1,5KW |
| Ümumi ölçülər | 2000*1700*2450mm |
| Çəki | 2500 kq |