| Múnla | XGF8-8-3 |
|---|---|
| Cumhacht: (do 500ml) | 2000~3000 botún/uair |
| Díluithe botún níos feiliúla | PET Ciorcal nó ceartchróga |
| Diaméadar botún | 50~115mm |
| Larg Botún | 120~320mm |
| Gaisceán aer | 0.3~0.7Mpa |
| Meán glanadh | Uisce Ghlana |
| Brú na h-éadhaíochta | 0.06~0.2Mpa |
| Cur Chun Cinn | Uisce Oilithreacht Chomhlánach |
| Cumhacht príomhmhitéaraí | 1.5kw |
| Toisí iomlána | 2000*1700*2450mm |
| Meáchan | 2500kg |