| Модель | XGF8-8-3 |
|---|---|
| Продуктивність: (для 500 мл) | 2000~3000 пляшок/година |
| Підходящі форми бутельок | PET Кругла або квадратна |
| Діаметр бутельки | 50~115 мм |
| Висота бутылки | 120~320 мм |
| Компресорний повітря | 0,3~0,7 МПа |
| Промивальна середова | Чиста вода |
| Тиск при полосканні | 0,06~0,2 МПа |
| Застосування | Чиста питна вода |
| Потужність головного двигуна | 1.5кВт |
| Загальні розміри | 2000*1700*2450мм |
| Вага | 2500КГ |