| Model | XGF16-16-5 |
|---|---|
| Výkon: (pro 500ml) | 6000~8000 lahví/hodinu |
| Vhodné tvaru lahve | PET kruhové nebo čtvercové |
| Průměr lahve | 50~115mm |
| Výška lahve | 120~320mm |
| Kompresní vzduch | 0,3~0,7Mpa |
| Myčidlo | Čistá voda |
| Tlak při oplachování | 0.06~0.2Mpa |
| Aplikace | Čistá pitná voda |
| Výkon hlavního motoru | 2.2kw |
| Celkové rozměry | 2760*2060*2700mm |
| Váha | 4000 kg |