| Modell | XGF16-16-5 |
|---|---|
| Teljesítmény: (500 ml-es palackhoz) | 6000~8000 üveg/óra |
| Alkalmazható üvegformák | PET kör alakú vagy négyzet alakú |
| Palack átmérő | 50~115 mm |
| Palack magasság | 120~320 mm |
| Légtömörítő | 0,3~0,7 Mpa |
| Mosógáz | Tiszta Víz |
| Mosógáz nyomás | 0,06~0,2 Mpa |
| Alkalmazás | Tiszta ivóvíz |
| Fő motor teljesítmény | 2.2KW |
| Teljes méretek | 2760*2060*2700mm |
| Súly | 4000kg |