| Model | XGF16-16-5 |
|---|---|
| Kapacitet: (for 500 ml) | 6000~8000 flasker/time |
| Passende flaskeformer | Cirkulær eller firkantet |
| Flaske diameter | 50~115mm |
| Flaskehøjde | 120~320mm |
| Kompressorluft | 0,3~0,7Mpa |
| Vaskemiddel | Rent vand |
| Rinsningstryk | 0,06~0,2 Mpa |
| Anvendelse | Rent drikkevand |
| Hovedmotor effekt | 2.2 kW |
| Samlede dimensioner | 2760*2060*2700mm |
| Vægt | 4000kg |