| Модель | XGF16-16-5 |
|---|---|
| Продуктивність: (для 500 мл) | 6000~8000 пляшок/година |
| Підходящі форми бутельок | PET Кругла або квадратна |
| Діаметр бутельки | 50~115 мм |
| Висота бутылки | 120~320 мм |
| Компресорний повітря | 0,3~0,7 МПа |
| Промивальна середова | Чиста вода |
| Тиск при полосканні | 0,06~0,2 МПа |
| Застосування | Чиста питна вода |
| Потужність головного двигуна | 2.2КВт |
| Загальні розміри | 2760*2060*2700мм |
| Вага | 4000кг |