| Model | XGF16-16-5 |
|---|---|
| Kapacitet: (za 500ml) | 6000~8000 боца/сат |
| Odgovarajuće oblike bocica | PET Kruglo ili kvadratno |
| Prečnik bačve | 50~115mm |
| Visina bote | 120~320mm |
| Kompresor vazduh | 0.3~0.7Mpa |
| Mittel za pranje | Čista voda |
| Притисак прумивања | 0.06~0.2Mpa |
| Примена | Čista pijaća voda |
| Snaga glavnog motora | 2.2kw |
| Ukupne dimenzije | 2760*2060*2700mm |
| Težina | 4000kg |