| Model | XGF32-32-10 |
|---|---|
| Capacitate: (pentru 500 ml) | 13000~15000 sticle/oră |
| Forme de sticlă potrivite | PET Rotund sau pătrat |
| Diametrul sticlei | 50~115mm |
| Înălțimea sticlei | 120~320mm |
| Compresor aer | 0,3~0,7Mpa |
| Mediu de spălare | Apă pură |
| Presiunea de clătire | 0,06~0,2 MPa |
| Aplicație | Apă potabilă pură |
| Puterea motorului principal | 3KW |
| Dimensiuni totale | 3550*2650*2700mm |
| Greutate | 7500 kg |