| Model | XGF32-32-10 |
|---|---|
| Kapacitet: (for 500 ml) | 13000~15000 flasker/time |
| Passende flaskeformer | Cirkulær eller firkantet |
| Flaske diameter | 50~115mm |
| Flaskehøjde | 120~320mm |
| Kompressorluft | 0,3~0,7Mpa |
| Vaskemiddel | Rent vand |
| Rinsningstryk | 0,06~0,2 Mpa |
| Anvendelse | Rent drikkevand |
| Hovedmotor effekt | 3 kW |
| Samlede dimensioner | 3550*2650*2700mm |
| Vægt | 7500kg |