| Model | XGF32-32-10 |
|---|---|
| Inhoud: (vir 500ml) | 13000~15000 bottels/uur |
| Geskikte flesvorms | PET rond of vierkantig |
| Flesdiameter | 50~115mm |
| Fleshoogte | 120~320mm |
| Compressor lug | 0.3~0.7Mpa |
| Wassmedium | Rein water |
| Spoelingsdruk | 0.06~0.2Mpa |
| Toepassing | Suiwer Drinkwater |
| Hoofmotorkrag | 3KW |
| Algehele afmetings | 3550*2650*2700mm |
| Gewig | 7500 kg |