| Model | XGF32-32-10 |
|---|---|
| Kapacitet: (za 500 ml) | 13000~15000 boca/sat |
| Odgovarajuće oblike boca | PET kružne ili kvadratne |
| Prečnik bote | 50~115mm |
| Visina bocice | 120~320mm |
| Savijanje zraka | 0.3~0.7Mpa |
| Mijenjalo za pranje | Čista voda |
| Tlak pranja | 0.06~0.2 Mpa |
| Primenom | Čista Pijana Voda |
| Snaga glavnog motora | 3kw |
| Ukupne dimenzije | 3550*2650*2700mm |
| Težina | 7500kg |