| Múnla | XGF32-32-10 |
|---|---|
| Cumhacht: (do 500ml) | 13000~15000 botailn/uair |
| Díluithe botún níos feiliúla | PET Ciorcal nó ceartchróga |
| Diaméadar botún | 50~115mm |
| Larg Botún | 120~320mm |
| Gaisceán aer | 0.3~0.7Mpa |
| Meán glanadh | Uisce Ghlana |
| Brú na h-éadhaíochta | 0.06~0.2Mpa |
| Cur Chun Cinn | Uisce Oilithreacht Chomhlánach |
| Cumhacht príomhmhitéaraí | 3kw |
| Toisí iomlána | 3550*2650*2700mm |
| Meáchan | 7500kg |