| Model | XGF32-32-10 |
|---|---|
| Məhsuldarlıq: (500ml üçün) | 13000~15000 şüşə/saat |
| Uyğun şişə forması | PET dairəvi və ya kvadrat |
| Buta diametri | 50~115mm |
| Şişə uzunluğu | 120~320mm |
| Sürgü hava | 0.3~0.7Mpa |
| Əhəriq maddəsi | Pür su |
| Qurğulama basinqi | 0.06~0.2Mpa |
| Tətbiq | Təmiz İçməli Su |
| Əsas motor gücü | 3KW |
| Ümumi ölçülər | 3550*2650*2700mm |
| Çəki | 7500KG |