| Model | XGF32-32-10 |
|---|---|
| Kapasite: (500ml için) | 13000~15000 şişe/saat |
| Uygun şişe şekilleri | PET dairesel veya kare |
| Şişe çapı | 50~115mm |
| Şişe yüksekliği | 120~320mm |
| Kompresör hava | 0.3~0.7Mpa |
| Yıkama ortamı | Saf su |
| Çöpeleme basıncı | 0.06~0.2Mpa |
| Uygulama | Saf İçme Suyu |
| Ana motor gücü | 3kw |
| Genel boyutlar | 3550*2650*2700mm |
| Ağırlık | 7500 kg |